Fotoalbum ze ślubu

Strona główna » Fotoalbum ze ślubu

Jeśli wybierzesz opcję tradycyjnego albumu ślubnego, to zwykle jesteś ograniczona do wykorzystania tylko 40-60 zdjęć.

 

Fotografowie ślubni są w stanie zrobić nawet tysiące zdjęć podczas ślubu, więc będziesz się musiała później bardzo ograniczać. Jeśli chcesz mieć większy wybór zdjęć, śmiało wybierz cyfrowe albumy fotograficzne. Również te fotoalbumy można dostosować, tak jak chcesz. Możesz zmienić rozmiar zdjęcia i umieścić go tam, gdzie chcesz w cyfrowym albumie ślubnym. Można również łatwo zmienić układ, jeśli zdecydujesz, że nie jest taki jak powinien. Nie masz również ograniczeń co do zaprojektowania albumu ślubnego.

 

Dzięki temu pary otrzymują możliwość wykonania unikalnej książki, która nie będzie taka jak wszystkie. Album cyfrowy pozwoli także na dodanie obwódek, dodatków i wyjątkowych efektów. Albumy mogą mieć również różny kształt i wielkość. Każda z książek jest nieco inna, a cena zależy od rodzaju papieru. Albumy cyfrowe mogą być wykonywane przez fotografa ślubnego lub przez Ciebie w Internecie.

 

Ta opcja może być bardziej czasochłonna, jednak pozwala na pełną kontrolę, jak ma wyglądać Twoja książka. Możesz też dopracować szczegóły, które chcesz dodać do zdjęć i stron. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, należy pamiętać, że książka będzie opowiadać o Twoim ślubie. Oznacza to, że trzeba trochę czasu, aby upewnić się, że wyraża Twój styl i opowiada historię, którą chcesz opowiedzieć.