Co to jest fotoksiążka ?

 

 

Fotoksiążka - co to takiego ? Z pozoru nic ciekawego.

 

 

To  książka z fotografiami, ale… To nie są zwykłe zdjęcia, wsuwane za folię lub przyklejane.
W tym przypadku masz okazję stworzyć dzieło swojego życia. Ślub, album dziecka, wakacje, kronika rodzinna, komunia święta, portfolio, oferta firmy, prezentacja Twojego hobby...  wszystko możesz mieć w jednej niepowtarzalnej książce.

 

Czym różni się od zwykłych albumów?


Tak. Przetrwa dłużej i jest niepowtarzalna. Praktycznie każda fotoksiążka jest inna. Jest to naturalne gdyż tworzona jest przez innego artystę. Innymi słowy fotoksiążka to lepszy sposób na Twoje zdjęcia oprócz portalu społecznościowego na którym pokazujesz szybko najnowsze zdjęcia.

Fotoksiążka to idealny sposób na przechowywanie wspomnień i nie tylko. To ty wybierasz zdjęcia, które się w niej znajdą. Ty zdecydujesz, kto ma być na pierwszym planie. Możesz umieścić w niej swoje myśli, skojarzenia i wspomnienia. Nie potrzebują one papieru fotograficznego ani chemii fotograficznej do jej wykonania. Masz również możliwość dodania własnych tekstów, opisów, komentarzy.
To jeszcze nie wszystko. Fotoksiążka jest wyjątkowa także ze względu na swój wygląd i profesjonalne wykonanie. Może  być trwała, elegancka i stylowa, ale również może być prosta, wygodna i tania.

 

Dla kogo jest fotoksiążka ?

 

To idealny prezent dla każdego, i na każde święto. Można nią obdarować babcię, dziadka, mamę lub inne bliskie osoby. Można ją wykonać na pamiątkę dla dziecka, wnuka i prawnuka. To doskonała forma upamiętniająca szczególną rocznicę i stanowi idealny prezent dla Twoich bliskich .
To może być również ciekawa forma prezentacji miasta, muzealnych kolekcji oraz nowo-powstałej firmy. Jednym słowem to ekskluzywny katalog dla każdego.
Czas przejrzeć swoje zdjęcia cyfrowe i dołączyć do grona tych, którzy przechowują je w formie niezwykłych albumów czyli fotoksiążek.
Myślisz, że fotoksiążka nie jest dla Ciebie? Nie masz racji. Ona przechowa we wspaniałej formie Twoje wspomnienia.